Penziony v Izola

Ubytování v Izola v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Izola. Většina penzionů v Izola se od hotelů v Izola liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Izola.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Three-Bedroom Holiday Home in Izola StarStarStarStar

Foto: Three-Bedroom Holiday Home in Izola
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Located in Malija, Three-Bedroom Holiday Home in Izola features a private pool. This 4-star holiday home provides an outdoor pool and free WiFi. The holiday home includes a kitchen with a dishwasher and a microwave, as well as a coffee machine.


2. Istrian Boutique House Ida StarStarStarStar

Foto: Istrian Boutique House Ida
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
99 %

Located in Izola, just 3.8 km from Port of Izola, Istrian Boutique House Ida features accommodation with barbecue facilities and free WiFi. With sea views, this accommodation offers a terrace.


3. Hotel Keltika StarStar

Foto: Hotel Keltika
Pokojů: 14
Hodnocení hostů
86 %

Hotel Keltika se nachází v příjemném prostředí ve čtvrti Jagodje, 300 metrů od zálivu Simonov, kde je hlavní pláž Izoly.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby42 - 85 EUR za noc
Třílůžkový pokoj
osoby76 - 119 EUR za noc

4. Apartments & Rooms Nardin Star

Foto: Apartments & Rooms Nardin
Pokojů: 9
Hodnocení hostů
92 %

Apartments & Rooms Nardin offers rooms in Izola. Each accommodation at the 1-star guest house has city views and free WiFi. The property is less than 1 km from Port of Izola. At the guest house, the rooms come with a wardrobe and a flat-screen TV.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: