Apartmány v Izola

Potřebujete ubytování v Izola ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Izola. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Izola má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


34 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2  » »»

1. Two-Bedroom Apartment in Izola StarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Izola
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
74 %

Two-Bedroom Apartment in Izola offers accommodation in Izola, 2.3 km from Port of Izola. Guests staying at this apartment have access to free WiFi.


2. One-Bedroom Apartment in Izola StarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Izola
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
71 %

Situated in Izola, 2.3 km from Port of Izola, One-Bedroom Apartment in Izola offers a living room with a TV. Guests may enjoy the free WiFi. The apartment features 1 bedroom, a living room, and a kitchen with a fridge.


3. One-Bedroom Apartment in Izola StarStarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Izola
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Izola, 500 metres from Port of Izola, One-Bedroom Apartment in Izola features a living room with a TV. Guests have access to free WiFi. This apartment is fitted with a living room and a fully equipped kitchen with a dishwasher.


4. Apartments Vila Marija StarStarStar

Foto: Apartments Vila Marija
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
97 %

Apartment Ampelea se nachází v Izole, 300 metrů od místního přístavu. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště na místě.


5. Apartment Laguna 08 

Foto: Apartment Laguna 08
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Located in Izola, within less than 1 km of Port of Izola, Apartment Laguna 08 offers accommodation with air conditioning. Guests staying at this apartment have access to free WiFi.


6. San Simon Sea view Apartment LL StarStarStar

Foto: San Simon Sea view Apartment LL
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Set in Izola, within 2.2 km of Port of Izola, San Simon Sea view Apartment LL offers accommodation with free WiFi and air conditioning. The property has sea and city views.


7. San Simon Sea View Apartment SH StarStarStar

Foto: San Simon Sea View Apartment SH
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Set in Izola, within 2.2 km of Port of Izola, San Simon Sea View Apartment SH offers accommodation with air conditioning. This apartment also has free WiFi.


8. Apartment Sansimon StarStarStar

Foto: Apartment Sansimon
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Apartment Sansimon is situated in Izola. The accommodation is 1.9 km from the Port of Izola. Offering direct access to a balcony, this air-conditioned apartment comes with 1 separate bedroom.


9. Ground-floor apartment LAGUNA 35 

Foto: Ground-floor apartment LAGUNA 35
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Set 700 metres from Port of Izola in Izola, Ground-floor apartment LAGUNA 35 offers accommodation with a kitchen. Featuring free WiFi, the property also has barbecue facilities. The property includes a living room with a flat-screen TV.


10. Spacious Izola Apartment SL StarStarStar

Foto: Spacious Izola Apartment SL
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Spacious Izola Apartment SL is located in Izola and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. This air-conditioned apartment is fitted with 1 bathroom with a bidet, a shower and free toiletries.


11. One Bedroom Flat in Izola RL StarStarStar

Foto: One Bedroom Flat in Izola RL
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Situated in Izola, 90 metres from Port of Izola, One Bedroom Flat in Izola RL features a living room with a flat-screen TV. Complimentary WiFi is featured. The air-conditioned apartment consists of 2 separate bedrooms, 1 bathroom, and a seating area.


12. Holiday Apartments Overlooking the Green Countryside SKO 

Foto: Holiday Apartments Overlooking the Green Countryside SKO
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Featuring a terrace, Holiday Apartments Overlooking the Green Countryside SKO features accommodation in Izola with free WiFi and garden views. The accommodation is 9 km from the Port of Izola.


15. Parenzana 376 

Foto: Parenzana 376
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Boasting garden views, Parenzana 376 offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2.2 km from Port of Izola. Free WiFi is featured. This air-conditioned apartment has 1 bedroom, a satellite flat-screen TV, and a kitchen with an oven.


17. Villa LEW IZOLA 

Foto: Villa LEW IZOLA
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
87 %

Set 1.4 km from Port of Izola, Villa LEW IZOLA offers free WiFi. Each unit features a terrace offering garden views, a flat-screen TV, a seating area, a well-fitted kitchen and a private bathroom with shower.


18. One-Bedroom Apartment in Izola StarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Izola
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

One-Bedroom Apartment in Izola in Izola offers accommodation with free WiFi, 1.8 km from Port of Izola. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment comes with a TV and a living room.


19. Apartments Ritoša StarStarStar

Foto: Apartments Ritoša
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
90 %

Apartments Ritoša se nachází na klidném místě ve městě Izola. Nabízí zařízenou terasu, zahradu s grilem a klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma.

Pokoje

Apartmán s terasou
osoby57 - 75 EUR za noc
Apartmán s výhledem na moře
osob64 - 75 EUR za noc

20. Apartments Novka 

Foto: Apartments Novka
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
92 %

Apartments Novka nabízí vlastní terasu a domácké ubytování v letovisku Izola. Na místě je k dispozici parkoviště a také bezplatné Wi-Fi.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí a terasou
osoby70 - 70 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí a terasou
osoby60 - 70 EUR za noc

34 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: