Apartmány v Izola

Potřebujete ubytování v Izola ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Izola. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Izola má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


43 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3  » »»

1. Apartment Laguna 30,31 StarStar

Foto: Apartment Laguna 30,31
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
77 %

Apartment Laguna 30,31 se nachází ve městě Izola, 1,5 km od zdejšího přístavu, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Apartmány poskytují možnost ubytování s domácími mazlíčky.


2. Apartment Laguna 71 

Foto: Apartment Laguna 71
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Located 1 km from Port of Izola in Izola, this apartment features free WiFi and a balcony. Free private parking is available on site. There is a seating area and a kitchen as well as a private bathroom.


3. Two-Bedroom Apartment in Izola StarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Izola
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
74 %

Two-Bedroom Apartment in Izola offers accommodation in Izola, 2.3 km from Port of Izola. Guests staying at this apartment have access to free WiFi.


4. One-Bedroom Apartment in Izola StarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Izola
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
87 %

Situated in Izola, 2.3 km from Port of Izola, One-Bedroom Apartment in Izola offers a living room with a TV. Guests may enjoy the free WiFi. The apartment features 1 bedroom, a living room, and a kitchen with a fridge.


5. Apartment Laguna 40,41 

Foto: Apartment Laguna 40,41
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Tento apartmán se nachází 1,5 km od přístavu Izola ve městě Izola. Nabízí Wi-Fi zdarma, terasu a neplacené soukromé parkoviště přímo na místě.


6. Apartments Vila Marija StarStarStar

Foto: Apartments Vila Marija
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
97 %

Apartment Ampelea se nachází v Izole, 300 metrů od místního přístavu. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště na místě.


7. Sea View Apartment Laguna 63 

Foto: Sea View Apartment Laguna 63
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Sea View Apartment Laguna 63 je apartmán s možností vlastního stravování, terasou a Wi-Fi zdarma situovaný v Izole. Dům nabízí vlastní bezplatné parkoviště. Apartmán má kuchyň s ledničkou a nechybí v něm ložní prádlo ani ručníky.


8. Sea View Apartment Laguna 1 

Foto: Sea View Apartment Laguna 1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Izole, 300 metrů od přístavu, a nabízí terasu a balkon. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Součástí apartmánu je kuchyň s lednicí a varnou deskou.


9. Apartment LAGUNA 22 

Foto: Apartment LAGUNA 22
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Tento apartmán se nachází v obci Jagodje a jeho součástí je terasa. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Součástí apartmánu je kuchyň s lednicí a varnou deskou. Apartmán LAGUNA 22 poskytuje ručníky i ložní prádlo..


10. Green Kosovelova Apartment 

Foto: Green Kosovelova Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %


11. San Simon Sea view Apartment LL StarStarStar

Foto: San Simon Sea view Apartment LL
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Set in Izola, within 2.2 km of Port of Izola, San Simon Sea view Apartment LL offers accommodation with free WiFi and air conditioning. The property has sea and city views.


12. San Simon Sea View Apartment SH StarStarStar

Foto: San Simon Sea View Apartment SH
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Set in Izola, within 2.2 km of Port of Izola, San Simon Sea View Apartment SH offers accommodation with air conditioning. This apartment also has free WiFi.


13. Adriaticas Izola 

Foto: Adriaticas Izola
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %


14. Apartment Jeri Delux 

Foto: Apartment Jeri Delux
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Apartment Jeri Delux offers accommodation in Izola, 2.1 km from Port of Izola. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a balcony.


15. Haus LAGUNA 06 

Foto: Haus LAGUNA 06
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %


16. Spacious Izola Apartment SL StarStarStar

Foto: Spacious Izola Apartment SL
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
87 %

Spacious Izola Apartment SL is located in Izola and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. This air-conditioned apartment is fitted with 1 bathroom with a bidet, a shower and free toiletries.


17. One Bedroom Flat in Izola RL StarStarStar

Foto: One Bedroom Flat in Izola RL
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Situated in Izola, 90 metres from Port of Izola, One Bedroom Flat in Izola RL features a living room with a flat-screen TV. Complimentary WiFi is featured. The air-conditioned apartment consists of 2 separate bedrooms, 1 bathroom, and a seating area.


18. Holiday Apartments Overlooking the Green Countryside SKO 

Foto: Holiday Apartments Overlooking the Green Countryside SKO
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Featuring a terrace, Holiday Apartments Overlooking the Green Countryside SKO features accommodation in Izola with free WiFi and garden views. The accommodation is 9 km from the Port of Izola.


20. Trendy Apartment Izola JS 

Foto: Trendy Apartment Izola JS
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %


43 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: